Live Brak najbliższych meczów
Specjalna oferta bukmacherska
Pro League

Typy bukmacherskie: Al-Qadisiyah FC - Al Kholood

Pro League · saudi-arabia

Informacje o meczu

Etap
8. kolejka
Sędzia
Serdar Gozubuyuk, Netherlands
Stadion
Prince Saud bin Jalawi Stadium
Miasto
Dammam

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Al-Qadisiyah FC : Al Kholood

Al-Qadisiyah FC - Al Kholood — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Al-Qadisiyah FC
45%
Al-Qadisiyah FC
45%
Remis
10%
Al Kholood
Al Kholood

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Al-Qadisiyah FC
Over/Under bramek
Porada Double chance : Al-Qadisiyah FC or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Al-Qadisiyah FC vs Al Kholood
53% Form 47%
35% Att 65%
64% Def 36%
82% Poisson Distribution 18%
100% H2h 0%
92% Goals 8%
65.2% Total 34.8%
Al-Qadisiyah FC

Al-Qadisiyah FC — Statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 33%
Skuteczność obrony 78%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
4 (śr. 0.8)
Al Kholood

Al Kholood — Statystyki

Forma drużyny 60%
Skuteczność ataku 61%
Skuteczność obrony 61%
Bramki strzelone
11 (śr. 2.2)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)