Live Brak najbliższych meczów
Premier League

Typy bukmacherskie: Crystal Palace - Burnley

Premier League · England

Match information

Etap
26. kolejka
Sędzia
F. Hallam
Stadion
Selhurst Park
Miasto
London

Crystal Palace - Burnley — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
1.47
X
4.35
2
6.75

Predykcje

Crystal Palace
45%
Crystal Palace
45%
Remis
10%
Burnley
Burnley

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Crystal Palace
Over/Under bramek
Porada Double chance : Crystal Palace or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Crystal Palace vs Burnley
63% Forma 38%
44% Atak 56%
63% Obrona 38%
57% Rozkład Poissona 43%
85% Bezpośrednie starcia 15%
71% Bramki 29%
63.8% Łącznie 36.5%
Crystal Palace

Crystal Palace — Statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 25%
Skuteczność obrony 63%
Bramki strzelone
4 (śr. 0.8)
Bramki stracone
6 (śr. 1.2)
Burnley

Burnley — Statystyki

Forma drużyny 20%
Skuteczność ataku 31%
Skuteczność obrony 38%
Bramki strzelone
5 (śr. 1.0)
Bramki stracone
10 (śr. 2.0)