Live Brak najbliższych meczów
Specjalna oferta bukmacherska
National League - North

Typy bukmacherskie: Curzon Ashton - Spennymoor Town

National League - North · england

Informacje o meczu

Etap
36. kolejka
Stadion
Tameside Stadium
Miasto
Ashton-under-Lyne, Lancashire

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Spennymoor Town 0:0 Curzon Ashton

Curzon Ashton - Spennymoor Town — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Curzon Ashton
10%
Curzon Ashton
45%
Remis
45%
Spennymoor Town
Spennymoor Town

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Spennymoor Town
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Spennymoor Town
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Curzon Ashton vs Spennymoor Town
40% Form 60%
41% Att 59%
46% Def 54%
58% Poisson Distribution 42%
62% H2h 38%
43% Goals 57%
48.3% Total 51.7%
Curzon Ashton

Curzon Ashton — Statystyki

Forma drużyny 53%
Skuteczność ataku 54%
Skuteczność obrony 46%
Bramki strzelone
7 (śr. 1.4)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)
Spennymoor Town

Spennymoor Town — Statystyki

Forma drużyny 80%
Skuteczność ataku 77%
Skuteczność obrony 54%
Bramki strzelone
10 (śr. 2.0)
Bramki stracone
6 (śr. 1.2)