Live Brak najbliższych meczów
Specjalna oferta bukmacherska
Erovnuli Liga

Typy bukmacherskie: Dinamo Batumi - Telavi

Erovnuli Liga · georgia

Informacje o meczu

Etap
25. kolejka
Stadion
Batumi Arena
Miasto
Batumi

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Telavi 1:2 Dinamo Batumi

Dinamo Batumi - Telavi — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Dinamo Batumi
45%
Dinamo Batumi
45%
Remis
10%
Telavi
Telavi

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Dinamo Batumi
Over/Under bramek
Porada Double chance : Dinamo Batumi or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Dinamo Batumi vs Telavi
56% Form 44%
67% Att 33%
33% Def 67%
76% Poisson Distribution 24%
71% H2h 29%
64% Goals 36%
61.2% Total 38.8%
Dinamo Batumi

Dinamo Batumi — Statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 31%
Skuteczność obrony 54%
Bramki strzelone
4 (śr. 0.8)
Bramki stracone
6 (śr. 1.2)
Telavi

Telavi — Statystyki

Forma drużyny 27%
Skuteczność ataku 15%
Skuteczność obrony 77%
Bramki strzelone
2 (śr. 0.4)
Bramki stracone
3 (śr. 0.6)