Live Brak najbliższych meczów
Specjalna oferta bukmacherska
Second League - Group 1

Typy bukmacherskie: Dinamo Stavropol - Rubin Yalta

Second League - Group 1 · russia

Informacje o meczu

Etap
1. kolejka
Stadion
Stadion Dinamo
Miasto
Stavropol'

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Dinamo Stavropol 0:0 Rubin Yalta

Dinamo Stavropol - Rubin Yalta — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Dinamo Stavropol
10%
Dinamo Stavropol
45%
Remis
45%
Rubin Yalta
Rubin Yalta

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Rubin Yalta
Over/Under -3.5 bramek
Porada Combo Double chance : draw or Rubin Yalta and -3.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Dinamo Stavropol vs Rubin Yalta
50% Form 50%
78% Att 22%
25% Def 75%
0% Poisson Distribution 100%
36% H2h 64%
33% Goals 67%
44.4% Total 55.6%
Dinamo Stavropol

Dinamo Stavropol — Statystyki

Forma drużyny 58%
Skuteczność ataku 64%
Skuteczność obrony 45%
Bramki strzelone
7 (śr. 1.8)
Bramki stracone
6 (śr. 1.5)
Rubin Yalta

Rubin Yalta — Statystyki

Forma drużyny 58%
Skuteczność ataku 18%
Skuteczność obrony 82%
Bramki strzelone
2 (śr. 0.5)
Bramki stracone
2 (śr. 0.5)