Live Brak najbliższych meczów
Specjalna oferta bukmacherska
1. Division

Typy bukmacherskie: FC Dnepr Mogilev - Osipovichy

1. Division · belarus

Informacje o meczu

Etap
2. kolejka
Stadion
Stadyen Spartak
Miasto
Mogilev

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
FC Dnepr Mogilev 1:0 Osipovichy

FC Dnepr Mogilev - Osipovichy — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

FC Dnepr Mogilev
45%
FC Dnepr Mogilev
45%
Remis
10%
Osipovichy
Osipovichy

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca FC Dnepr Mogilev
Over/Under bramek
Porada Double chance : FC Dnepr Mogilev or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

FC Dnepr Mogilev vs Osipovichy
50% Form 50%
67% Att 33%
33% Def 67%
0% Poisson Distribution 0%
100% H2h 0%
88% Goals 13%
59.5% Total 40.8%
FC Dnepr Mogilev

FC Dnepr Mogilev — Statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 13%
Skuteczność obrony 88%
Bramki strzelone
2 (śr. 2.0)
Bramki stracone
2 (śr. 2.0)
Osipovichy

Osipovichy — Statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 6%
Skuteczność obrony 94%
Bramki strzelone
1 (śr. 1.0)
Bramki stracone
1 (śr. 1.0)