Live Brak najbliższych meczów
Friendlies Clubs

Typy bukmacherskie: FC Isloch Minsk R. - Slavia Mozyr

Friendlies Clubs · World

Match information

Etap
Club Friendly

FC Isloch Minsk R. - Slavia Mozyr — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

FC Isloch Minsk R.
10%
FC Isloch Minsk R.
45%
Remis
45%
Slavia Mozyr
Slavia Mozyr

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Slavia Mozyr
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Slavia Mozyr
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

FC Isloch Minsk R. vs Slavia Mozyr
0% Forma 0%
0% Atak 0%
0% Obrona 0%
0% Rozkład Poissona 0%
25% Bezpośrednie starcia 75%
42% Bramki 58%
33.5% Łącznie 66.5%
FC Isloch Minsk R.

FC Isloch Minsk R. — Statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)
Slavia Mozyr

Slavia Mozyr — Statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)