Live Brak najbliższych meczów
Specjalna oferta bukmacherska
4. liga - Divizie B

Typy bukmacherskie: Karlovy Vary - Ostrov

4. liga - Divizie B · czech-republic

Informacje o meczu

Etap
11. kolejka
Stadion
Drahovice UMT

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Karlovy Vary 1:0 Ostrov

Karlovy Vary - Ostrov — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Karlovy Vary
45%
Karlovy Vary
45%
Remis
10%
Ostrov
Ostrov

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Karlovy Vary
Over/Under bramek
Porada Double chance : Karlovy Vary or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Karlovy Vary vs Ostrov
46% Form 54%
52% Att 48%
50% Def 50%
41% Poisson Distribution 59%
80% H2h 20%
100% Goals 0%
53.8% Total 46.2%
Karlovy Vary

Karlovy Vary — Statystyki

Forma drużyny 87%
Skuteczność ataku 100%
Skuteczność obrony 75%
Bramki strzelone
13 (śr. 2.6)
Bramki stracone
3 (śr. 0.6)
Ostrov

Ostrov — Statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 100%
Skuteczność obrony 75%
Bramki strzelone
12 (śr. 2.4)
Bramki stracone
3 (śr. 0.6)