Live Brak najbliższych meczów
Specjalna oferta bukmacherska
First Division

Typy bukmacherskie: Kerry - Cobh Ramblers

First Division · ireland

Informacje o meczu

Etap
30. kolejka
Stadion
Mounthawk Park
Miasto
Tralee

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Kerry 2:0 Cobh Ramblers

Kerry - Cobh Ramblers — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Kerry
0%
Kerry
50%
Remis
50%
Cobh Ramblers
Cobh Ramblers

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Cobh Ramblers
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Cobh Ramblers
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Kerry vs Cobh Ramblers
38% Form 62%
39% Att 61%
38% Def 63%
34% Poisson Distribution 66%
29% H2h 71%
38% Goals 63%
36.0% Total 64.3%
Kerry

Kerry — Statystyki

Forma drużyny 53%
Skuteczność ataku 47%
Skuteczność obrony 74%
Bramki strzelone
9 (śr. 1.8)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)
Cobh Ramblers

Cobh Ramblers — Statystyki

Forma drużyny 87%
Skuteczność ataku 74%
Skuteczność obrony 84%
Bramki strzelone
14 (śr. 2.8)
Bramki stracone
3 (śr. 0.6)