Live Brak najbliższych meczów
Friendlies Clubs

Typy bukmacherskie: Kisvarda FC - Bukovyna

Friendlies Clubs · World

Match information

Etap
Club Friendlies

Kisvarda FC - Bukovyna — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Kisvarda FC
45%
Kisvarda FC
45%
Remis
10%
Bukovyna
Bukovyna

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Kisvarda FC
Over/Under bramek
Porada Double chance : Kisvarda FC or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Kisvarda FC vs Bukovyna
53% Forma 47%
55% Atak 45%
60% Obrona 40%
93% Rozkład Poissona 7%
0% Bezpośrednie starcia 0%
0% Bramki 0%
65.3% Łącznie 34.8%
Kisvarda FC

Kisvarda FC — Statystyki

Forma drużyny 60%
Skuteczność ataku 46%
Skuteczność obrony 75%
Bramki strzelone
11 (śr. 2.2)
Bramki stracone
6 (śr. 1.2)
Bukovyna

Bukovyna — Statystyki

Forma drużyny 53%
Skuteczność ataku 38%
Skuteczność obrony 63%
Bramki strzelone
9 (śr. 1.8)
Bramki stracone
9 (śr. 1.8)