Live Brak najbliższych meczów
Specjalna oferta bukmacherska
Premier Soccer League

Typy bukmacherskie: Marumo Gallants - Mamelodi Sundowns

Premier Soccer League · south-africa

Informacje o meczu

Etap
6. kolejka
Sędzia
Olani Jethro Kwinda, South Africa
Stadion
Dr. Petrus Molemela Stadium
Miasto
Bloemfontein, FS

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Marumo Gallants 1:3 Mamelodi Sundowns

Marumo Gallants - Mamelodi Sundowns — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Marumo Gallants
0%
Marumo Gallants
50%
Remis
50%
Mamelodi Sundowns
Mamelodi Sundowns

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Mamelodi Sundowns
Over/Under -3.5 bramek
Porada Combo Double chance : draw or Mamelodi Sundowns and -3.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Marumo Gallants vs Mamelodi Sundowns
35% Form 65%
38% Att 62%
0% Def 100%
26% Poisson Distribution 74%
0% H2h 100%
18% Goals 82%
29.3% Total 70.8%
Marumo Gallants

Marumo Gallants — Statystyki

Forma drużyny 47%
Skuteczność ataku 36%
Skuteczność obrony 64%
Bramki strzelone
5 (śr. 1.0)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)
Mamelodi Sundowns

Mamelodi Sundowns — Statystyki

Forma drużyny 87%
Skuteczność ataku 57%
Skuteczność obrony 100%
Bramki strzelone
8 (śr. 1.6)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)