Live Brak najbliższych meczów
Friendlies Clubs

Typy bukmacherskie: Pacos Ferreira - Torreense

Friendlies Clubs · World

Match information

Etap
5. kolejka

Pacos Ferreira - Torreense — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Pacos Ferreira
45%
Pacos Ferreira
45%
Remis
10%
Torreense
Torreense

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Pacos Ferreira
Over/Under +1.5 bramek
Porada Combo Double chance : Pacos Ferreira or draw and +1.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Pacos Ferreira vs Torreense
83% Forma 17%
43% Atak 57%
80% Obrona 20%
46% Rozkład Poissona 54%
75% Bezpośrednie starcia 25%
56% Bramki 44%
63.8% Łącznie 36.2%
Pacos Ferreira

Pacos Ferreira — Statystyki

Forma drużyny 56%
Skuteczność ataku 21%
Skuteczność obrony 93%
Bramki strzelone
3 (śr. 1.0)
Bramki stracone
1 (śr. 0.3)
Torreense

Torreense — Statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 29%
Skuteczność obrony 71%
Bramki strzelone
4 (śr. 4.0)
Bramki stracone
4 (śr. 4.0)