Live Brak najbliższych meczów
Specjalna oferta bukmacherska
Super Liga

Typy bukmacherskie: Radnicki NIS - Mladost Lucani

Super Liga · serbia

Informacje o meczu

Etap
2. kolejka
Sędzia
Nenad Minaković
Stadion
Gradski Stadion Čair
Miasto
Niš

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Mladost Lucani 1:1 Radnicki NIS

Radnicki NIS - Mladost Lucani — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Radnicki NIS
35%
Radnicki NIS
35%
Remis
30%
Mladost Lucani
Mladost Lucani

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Radnicki NIS
Over/Under bramek
Porada Double chance : Radnicki NIS or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Radnicki NIS vs Mladost Lucani
0% Form 100%
50% Att 50%
33% Def 67%
0% Poisson Distribution 0%
62% H2h 38%
62% Goals 38%
51.8% Total 48.3%
Radnicki NIS

Radnicki NIS — Statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 8%
Skuteczność obrony 83%
Bramki strzelone
1 (śr. 1.0)
Bramki stracone
2 (śr. 2.0)
Mladost Lucani

Mladost Lucani — Statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 8%
Skuteczność obrony 92%
Bramki strzelone
1 (śr. 1.0)
Bramki stracone
1 (śr. 1.0)