Live Brak najbliższych meczów
Specjalna oferta bukmacherska
Tweede Divisie

Typy bukmacherskie: Rijnsburgse Boys - Excelsior Maassluis

Tweede Divisie · netherlands

Informacje o meczu

Etap
1. kolejka

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Excelsior Maassluis 1:0 Rijnsburgse Boys

Rijnsburgse Boys - Excelsior Maassluis — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Rijnsburgse Boys
50%
Rijnsburgse Boys
50%
Remis
0%
Excelsior Maassluis
Excelsior Maassluis

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Rijnsburgse Boys
Over/Under bramek
Porada Double chance : Rijnsburgse Boys or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Rijnsburgse Boys vs Excelsior Maassluis
0% Form 0%
0% Att 0%
0% Def 0%
0% Poisson Distribution 0%
60% H2h 40%
76% Goals 24%
68.0% Total 32.0%
Rijnsburgse Boys

Rijnsburgse Boys — Statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)
Excelsior Maassluis

Excelsior Maassluis — Statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)