Live Brak najbliższych meczów
Specjalna oferta bukmacherska
Non League Premier - Southern Central

Typy bukmacherskie: Spalding United - Needham Market

Non League Premier - Southern Central · england

Informacje o meczu

Etap
18. kolejka
Stadion
Sir Halley Stewart Field
Miasto
Spalding, Lincolnshire

Ostatnie mecze i forma

Spalding United - Needham Market — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Spalding United
45%
Spalding United
45%
Remis
10%
Needham Market
Needham Market

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Spalding United
Over/Under bramek
Porada Double chance : Spalding United or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Spalding United vs Needham Market
50% Form 50%
43% Att 57%
57% Def 43%
75% Poisson Distribution 25%
0% H2h 0%
0% Goals 0%
56.3% Total 43.8%
Spalding United

Spalding United — Statystyki

Forma drużyny 53%
Skuteczność ataku 64%
Skuteczność obrony 57%
Bramki strzelone
9 (śr. 1.8)
Bramki stracone
6 (śr. 1.2)
Needham Market

Needham Market — Statystyki

Forma drużyny 53%
Skuteczność ataku 86%
Skuteczność obrony 43%
Bramki strzelone
12 (śr. 2.4)
Bramki stracone
8 (śr. 1.6)