Live Brak najbliższych meczów
UEFA Europa Conference League

Typy bukmacherskie: Sparta Praha - Raków Częstochowa

UEFA Europa Conference League · World

Match information

Etap
3. kolejka
Sędzia
Joonas Jaanovits, Estonia
Stadion
epet ARENA
Miasto
Prague

Sparta Praha - Raków Częstochowa — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
2.05
X
3.5
2
4.35

Predykcje

Sparta Praha
10%
Sparta Praha
45%
Remis
45%
Raków Częstochowa
Raków Częstochowa

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Raków Częstochowa
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Raków Częstochowa
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Sparta Praha vs Raków Częstochowa
41% Forma 59%
50% Atak 50%
33% Obrona 67%
65% Rozkład Poissona 35%
0% Bezpośrednie starcia 0%
0% Bramki 0%
47.3% Łącznie 52.8%
Sparta Praha

Sparta Praha — Statystyki

Forma drużyny 60%
Skuteczność ataku 100%
Skuteczność obrony 33%
Bramki strzelone
8 (śr. 1.6)
Bramki stracone
4 (śr. 0.8)
Raków Częstochowa

Raków Częstochowa — Statystyki

Forma drużyny 87%
Skuteczność ataku 100%
Skuteczność obrony 67%
Bramki strzelone
8 (śr. 1.6)
Bramki stracone
2 (śr. 0.4)