Live Brak najbliższych meczów
Specjalna oferta bukmacherska
Oberliga - Schleswig-Holstein

Typy bukmacherskie: VfR Neumünster - Kilia Kiel

Oberliga - Schleswig-Holstein · germany

Informacje o meczu

Etap
2. kolejka
Stadion
Grümmi-Arena
Miasto
Neumünster

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
VfR Neumünster 1:4 Kilia Kiel

VfR Neumünster - Kilia Kiel — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

VfR Neumünster
10%
VfR Neumünster
45%
Remis
45%
Kilia Kiel
Kilia Kiel

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Kilia Kiel
Over/Under +1.5 bramek
Porada Combo Winner : Kilia Kiel and +1.5 goals
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

VfR Neumünster vs Kilia Kiel
50% Form 50%
29% Att 71%
100% Def 0%
0% Poisson Distribution 0%
0% H2h 100%
14% Goals 86%
31.0% Total 69.0%
VfR Neumünster

VfR Neumünster — Statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 13%
Skuteczność obrony 100%
Bramki strzelone
2 (śr. 2.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)
Kilia Kiel

Kilia Kiel — Statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 33%
Skuteczność obrony 93%
Bramki strzelone
5 (śr. 5.0)
Bramki stracone
1 (śr. 1.0)